Reģistrējieties nodarbībai

VĀRDS *
Uzvārds *
Telefons *
E-pasts *
apkalpošana *
apmaksas veids *

Jogas un klusuma prakse, Biedrība
Reģ. Nr. 40008274796
Skultes iela 13 - 36, Skulte, Mārupes nov., LV-2108, Latvija

Apmaksas iespējas

Tiešais bankas maksājums


Veic tiešo bankas maksājumu no sava bankas konta:

Jogas un klusuma prakse, Biedrība

Reģ.Nr.40008274796

AS Swedbank

LV02HABA0551044900408


VISA, MasterCard, Maestro maksājumu kartes


Veicot apmaksu par nodarbību, Jūs varat izmantot debeta kartes VISA, MasterCard, Maestro, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.

Brīdī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, maksājuma summa tiks ieturēta no Jūsu kartes konta.


Ar bankas pārskaitījumu


Bankas pārskaitījumu var veikt uz priekšapmaksas rēķina pamata, uz norādīto konta numuru. 

Ja maksājuma veikšanai ir nepieciešams priekšapmaksas rēķins, Jūs to varat pieprasīt elektroniski, sūtot informāciju uz e-pastu: klusuma.prakse@inbox.lv.

Atteikuma tiesības

Patērētāja atteikuma tiesības

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un lūgt atmaksāt interneta vietnē iegādātā pakalpojuma summu. 

1. Lai vienotos par samaksātās summas atgriešanu, lūdzam Jūs sazināties ar Biedrību, rakstot uz e-pastu: klusuma.prakse@inbox.lv, norādot maksājuma summu un datumu.
2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, lūdzam aizpildīt un parakstīt atteikuma iesniegumu brīvā formā:
- nosūtīt uz e-pastu: klusuma.prakse@inbox.lv
- nosūtīt pa pastu:

Jogas un klusuma prakse, Biedrība

Reģ. Nr. 40008274796

Skultes iela 13 - 36, Skulte, Mārupes nov., LV-2108


- sazinoties pa norādīto tālruni: (+371) 277 282 76 Andrejs


3. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām, - 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no brīža kad tika veikta samaksa par pakalpojumu.


4. Ja Jūs atteiksieties no pirkuma, mēs Jums atmaksāsim visus no Jums saņemtos maksājumus, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no dienas, kad mēs tiksim informēti par Jūsu lēmumu atteikties no pirkuma.


5. Atteikuma tiesības nevar izmantot šādos gadījumos:
- maksātājs ir ieradies uz nodarbību, bet aizgājis prom tās norises laikā;
- pakalpojums ir izmantots citos nolūkos nevis tāpēc, lai konstatētu sniegtā pakalpojumu kvalitāti, īpašības un darbību.


6. Par pakalpojumu samaksātā nauda, tiks atmaksāta pēc pieprasījuma saņemšanas, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Biedrība tiks informēta par Pircēja lēmumu atteikties no pirkuma. Biedrība patur tiesības aizturēt maksājumu līdz brīdim, kad Jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka vēlaties saņemt samaksātā pakalpojuma maksu atpakaļ.